U kiest als projectontwikkelaar of bouwbedrijf toch ook voor de meest gespecialiseerde groothandel als professionele partner.

Die partner willen wij  graag voor u zijn!

 

Bathing, Cooking & Energy: ‘All-in-one’!  U en uw klanten maken hun eigen keuze bij één partner. Wij dragen daarbij zorg voor de klantenbegeleiding en de coördinatie in het hele verkoopproces. We vinden het belangrijk dat u en uw klant daarbij steeds naar een perfecte installatie wordt begeleid.

 

Wij leveren u de gekozen materialen netjes verpakt, klaar voor montage op het afgesproken tijdstip en de gewenste plaats.

Enjoy!

Waarom Alsan?

Interesse om samen te werken met Alsan?

Voor meer informatie kan u terecht bij uw OSR. Zij bekijken samen met u wat mogelijk is.

Erik De Loose
Outside Sales Representative

erik@blanco.nu

Serge Haeck
Outside Sales Representative

serge@blanco.nu

Paul Sas
Outside Sales Representative

paul.sas@versani.be

Gino Vanholm
Outside Sales Representative

gino@valcke.be

Tamara Smeulders
Outside Sales Representative

tamara@smeulders.be

Danny Hoho
Outside Sales Representative

danny.hoho@bastiaens.be
 

Thierry Loete
Outside Sales Representative, Projects

thierry@valcke.be

Renaat Blancquaert
Outside Sales Representative, Projects

renaat@blanco.nu

Kato Provost
Outside Sales Representative, Projects

.
Kato.provost@zellien.be

  • Black Facebook Icon

CONTACT

INTERESSANTE LINKS

STICHTEND LID VAN  F.E.S.A.H

Downloads